Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vált "divattá" a nemi...

Hogyan vált "divattá" a nemi szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam egy helyen, hogy az utóbbi 10 évben vált divattá a nemi szerv szőrtelenítése.


Számomra a divat az, amit bárhol látok. A szakadt farmer viselése, a tetkó, a piercing, a hosszú haj, a féloldalt felnyírt haj, meg ugye a láb-hónalj szőrtelenítése, stb.


De hogyan lehet "divat" a nemi szőrtelenítés, amit csak a gazdája lát meg mondjuk pár partner?

Helyesbítenék. Hogyan terjedt el, ha max 1 ember látja azt a testrészt?

Pl. így, hogy: "Hé, én szőrtelenítem ott lent, csináld te is!"? Máshogy nem tudom elképzelni :D


Én nő vagyok, én is csinálom, de motoszkált a fejemben ez a kérdés, hogy valami hogyan lehet divat, ha nem látja senki? :D



2022. márc. 6. 16:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
50%

A szakállat is rendben lehet tartani. Nyilván nem szép ha össze-vissza áll és ápolatlan. Ugyanúgy ahogy a fanszőrzetet is rendben lehet tartani és egyáltalán nem szép, ha strandon pl. kilóg a bikini mellől.

Ha valaki nem is borotválja, legalább ez ellen tehetne, ha meg nem és úgy megy strandra, akkor ne lepődjön meg, ha megszólják érte. Bár ilyenért azért nem szokás megszólni, csak egyszerűen nem szép.

2022. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!