Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan hajat szeretnék, mint...

Olyan hajat szeretnék, mint most Sebestyén Balázsnak csak barnában melír nélkül, azt szeretném tudni, hogy ha a fodrásznak viszek 1 kinyomtatott képet meg fogja tudni rendesen csinálni?

Figyelt kérdés
És hogyan, mit tegyek rá hogy esetleg egy tesi óra után is olyan maradjon? Ja akinek esetleg ilyen haja volt,van annak külön várom a válaszát
2008. dec. 16. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vidd el a fodrászhoz a képet (ügyelj arra, hogy olyan minőségű legyen, hogy lássa rendesen) mások is így csinálják.

Miközben vágja, megkérdezheted hogyan ápold a továbbiakban, el fogja mondani a tesiórás dolgot is ;)

Egy jó fodrász pontosan olyan hajat csinál amilyet akarsz és nem megy a saját feje után. És ellát hasznos tanácsokkal.

Szóval keress egy jó fodrászt és minden oké lesz :)

2008. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem érdeklődj valakitől akinek olyasmi haja van, hogy kivel vágatta. mindenképp olyan fodrászt kell keresni akinek láttad már a munkáit. én is vittem fotót, minden irányból. aztán addig kaszabolta a hajam, mig végül 4 cm-es lett. látta a fodrász hogy milyennek kéne lennie, csak az oda vezető utat nem ismerte.
2008. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem mondhatni "hasonló" van de azért hosszabb valamennyivel, a következőket tudom neked tanácsolni :


menj el fodrászhoz, kérd meg csinálja meg olyasmire, itt inkább az egészben a vágás a lényeg, hogy olyasmi stílusú legyen.

valószínüleg ezeket fogja mondani :


vasald ki a hajad, kend be waxal, majd fujd be hajlakkal, hogy tartson például tesi órán is :)

2008. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!