Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Velem korabeli lányok (én 16...

Velem korabeli lányok (én 16 vagyok), nektek mennyire büdös a talpatok? Mert nekem annyira, hogy a szüleim előtt már nem merek mezítláb mutatkozni.

Figyelt kérdés

2022. febr. 26. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

vagy rossza cipőd vagy nem fürdesz rendesen

zuhanyzásnál/fürdésnél külön kell alaposan szappanal/tusfrürdővel a lábfejet, talpat, lábujjak között is megmosni (sajnos nem mindenkinél alap)

az is lehet hogy annyira rossz, befulladós, nem szellőzős a cipőd, hogy napközben többször beizzad és rászárad

illetve az is lehet hogy valami betegség áll a háttérben

na de az hogy emiatt nem vagy mezitláb szülők előtt az a legelcsszettebb az egészben

2022. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán betegség áll a hátterében.


Hintőport használni lábmosás után?


Vagy Canesten.


Esetleg orvos....

2022. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt büdös amikor a cipőm nem szellőzött egyáltalán. Egésznap csizmába/cipőbe vagy? Mert akkor persze hogy lesz szaga
2022. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoribb mosás, lábszagtalanító spray, nem műanyag cipő és zokni, azt is, amikor lehet, levenni, hintőpor.
2022. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2022. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alaposabban kell lábat mosni, pamut zoknit hordani, stb.


Segíthet ha néhány napig kézfertőtlenitő szappannal mosol lábat.

2022. febr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Sőt, egy kamasz jobban izzad, mint egy felnőtt. (Hormonok...) Értelemszerűen a láb is. A lábdezodor jó megoldás minden életkorban"


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

2022. febr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 10-ből 9x (az ápolatlanságot leszámítva) a cipő a ludas ilyenkor. Nekem is volt egy egyébként mezei sportcipőm, amiben olyan penetráns lábszagom volt állandóan, mintha rohadna. Végül kidobtam a francba, mert konkrétan semmi nem segített a helyzeten, ellenben más lábbeliben sosem volt ilyen problémán. Milyet hordasz, milyen gyakran van kimosva pl? Ha kimosni nem lehet, ne hordd egyfolytában, hagyni kell kiszellőzni. A zokni sem mindegy, kerüld a műszálas, pláne nejlon darabokat, mert ezekbe jobban beleizzadsz, ami utána nem tud rendesen megszáradni, kiszellőzni és a cipő beszívja a szagot.
2022. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tisztálkodj rendesen és használj lábhintőport és csak valódi bőr vagy vászon cipőt hordj! A műbőrt felejtsd el!
2022. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom ha nem mersz mezítláb mutatkozni mások előtt, pedig nagyon izgalmas dolog egy jó nő mezítláb! 🥰🥰🥰
2023. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!