Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni a revox...

Hogyan kell használni a revox termékeket?

Figyelt kérdés

Vettem egy szalicilsavat, niacinamidot és egy azelainsav szérumot.


Nem tudom a használatát ezen termékeknek, adnátok tanácsot, hogy kell őket jól használni?

Leginkább mitesszeres az fejem. Pattanás nem jellemző, csak korábbról megmaradt hegek, foltok.


Előre is köszi 😊


2022. febr. 24. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj...de jó hogy megvetted :D Nem tudom hol tartasz, de amíg az alaprutinod nem stabil addig ne bontsd fel ezeket. Előbb legyen meg nappat a fényvédő (elegendő mennyisségben 1ml/arc) este a lemosás és a hidratálás, aztán jöhetnek a szérumok.


ALapvetően ezek a szérumok jók a miteszerproblémára, na de nem csapjuk fle őket egyszerre, ha az alaprutin megy legalább két hete választunk egyet!!! Elsőre a szalicist mondanám, ami a lemosás után felmegy, és csináljuk 1-2 hétig és ha nem esik le az arcunk, nem kezd égni a fejünk, vagy hámlani akkor jöhet a kövi. A nianciamidot sok ember bőre nem tolerálja jól, szóval itt előfordulhat a kezdeti időben is kis rosszabbodás pattanásokban, már így a nulláról egy darab is az...de azért mert felszínre hívja hirtelen ami később akart volna csak feljönni...Ha nem bírja később se a bőröd, tehát 2 hét után még mindig parádé van, akkor gyengébb szérum is jó, vagy elhagyhatod a nianciamidot.


Azelainsav...hát mondjuk ennek inkább pattanásokra lenne értelme, dehát no mindegy...ezt is hasonlóképp lehet bevezetni


a sorrend az hogy hígtól a sürűig vizestől a zsírosig viszsük fel a hatóanyagokat...először vizek eszenciák tonerek, aztán vizes géles szérumok, aztán hidratálókrém

2022. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és menj fel a skinsmart.hu -re vagy okosszepseg instaoldalára olvasni róla, mert ez a bevásároltam merhallottamhogyazjó kicsit para a pénztárcádra és a bőrödre nézve is :D
2022. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megvannak az alapok, akkor óvatosan először a szalicilsavat vezesd be.

Én több, mint két hetet várnék a következővel.

Ki kell tapasztalni, hogy milyen gyakran, ez nekem több mint egy hónap volt, és nem azonnal kezd el látványosan hatni.

2022. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azelainsav borhibakra is jo.
2022. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!