Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne dúsabb a hajam?

Hogy lehetne dúsabb a hajam?

Figyelt kérdés

Majdnem 30 vagyok, és szerintem már nem olyan dús és sűrű mint amilyen régen volt.


Hogy lehetne a hajam megint igazán sűrű?


Olvastam hogy van ez a finasteride gyógyszer, de az egyrészt vényköteles, másrészt pedig nem tudom mennyire szívesen használnám, mert olvasni róla rosszat is...


Hajbeültetési klinikával is beszéltem, de szerintük még túl sok hajam van a beavatkozáshoz..


Lehet valamilyen módon sűrűbb a hajam? Pl új hajszálakkal vagy a mostaniak megvastagításával?


2022. febr. 23. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én daueroltattam, ha kevés anyagot használ hozzá akkor nem göndör lesz a haj, hanem dús és nem is teszi tönkre, jó volt nagyon.
2022. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy srác vagyok,rövid hajjal...:)
2022. febr. 23. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vitaminhiány, amire szedhetsz valami célzott szépségvitamint, vagy hormonprobléma, amit vérvétellel tudsz megnézetni, akkor sajnos lehet genetikai. Főleg gyanús, ha apukád vagy valamelyik nagypapád is korán kezdett kopaszodni. Szerintem nincs csodaszer, hiszen akkor nem lenne kopasz férfi, de a Bánfi hajszeszt tudom még jó szívvel ajánlani. Bármi ilyesmit használsz, 3 hónap kell az új hajhagymák megjelenéséhez.
2022. febr. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs infóm a nagyapáimról, de apukám nem kopaszodott meg, csak a haja veszített a sűrűségèből.


1 hónapja szedek hair clinicet és külön vastablettàt, hátha az rendbehoz...


Köszi a tippet, megnézem azt az arcszeszt is!

2022. febr. 24. 08:17
 5/5 A kérdező kommentje:

ja és olyan 1-2 hete kezdtem el varga cseppeket használni, remélem hogy azok is segítenek valamit...


régen hiába volt rövid hajam, sosem láttam ennyire sokat a fejbőrömből, most viszont igen..

2022. febr. 24. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!