Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajszínt el lehet érni...

Ezt a hajszínt el lehet érni melíroztatással? Vagy ez hogy van csinálva?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 11. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem satírozással van,de nem biztos.
2010. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem tudom sajnos :S

de nagyon tetszik

2010. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszik, mert nem az az egyszínű szőke, hanem tök szép hatása van.
2010. szept. 11. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Naná!! satírozva van.

nekem eddig hamvasszőke volt a hajam, besatíroztattam középbarnával, és most kajak ilyen hatású a hajszínem mint a képen, csak nekem egy kicsivel több barnával.


A megoldása: ha barna a hajad, akkor jól satíroztasd be szőkével, minél több legyen benne, annál jobb.


Ha viszont ugyanúgy szőke volt a hajad mint nekem, akkor barnával a 2 harmadát melíroztasd be. Először amikor ránéztem vizesen a szívroham majdnem elkapott, olyan volt, mintha csak pár tincsem maradt volna szőke. De aztán amikor megszárította a fodrász, kib@szott jó színe lett. Az biztos, hogy egyedi.


És ahogy 5 naponta kimosom, egyre jobban ,,szőkülök" kifelé, mert természetesen önti ki magáből a leszívatott hajam a festéket.


Már lassan azon gondolkozom, hogy itt az ideje újra melíriztatni, mert már nagyon látszik a lenővésem.


De hagyom, hadd nőjön a hajam.

Most ejtett vágású, és de tényleg: a városban ahol lakom, eggyáltalán nem láttam még ilyen színű hajat, és mindenki agyon dícséri!!!



remélem tudtam segíteni!



puszipacsííí :)

2010. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi az a hajsatírozás? :O :)

Bocsi az off-ért

2010. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sötétbarna a hajam. Ha szőkével satíroztatom, lehet ilyen?
2010. szept. 11. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:

19:01-nek.

olyan mint a melírozás,kb.ugyanúgy csinálják csak kisebb tincseket tesznek fóliába és amíg a melírnál nagy eltérés is lehet az alapszín között,a satírnál max.1-2 árnyalat.

2010. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

18:54 vagyok.



Bármit el tudsz érni festéssel a hajaddal.



A barna hajnál nehezebb az ilyet elérni, de kb 3 vagy 4 szőkével való satírozásnál tökéletesen lehet ilyen hajad!



pacsípuszi!

2010. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
értem :) köszi 19:10
2010. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!