Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Nevelő anyámat reggel, még mikor suliban voltam, megkérdeztem, hogy be festethetem e a hajamat (én magam sose csinálnám, mert tuti elszúrnám, ezért fodrásszal szeretném csináltatni) erre azt mondta, hogy majd itthon megbeszéljük, ami nála azt jelenti, hogy szinte teljesen biztos, hogy igent mond rá, de nagyon nem ez történt. Itthon nagyon leszidott hogy én hogy merészeltem ilyesmit kérni, hogy egy pofátlan dög vagyok, és nem elégszem meg azzal, hogy a géllakk szettemet is ő finanszírozza. (igen, ő, az én diákmunkával megkeresett fizetésemből) miért csinálja ezt? Másoknak 12-13 évesen platinaszőkére van szívva a hajuk, én pedig 17 évesen nem festethetem kB 2-3 árnyalattal sötétebbre....azt mondta, hogy max fősulin engedi meg, és muszály lesz elfogadnom, amit ő parancsol, mert csak egy szánalmas kis ripacs vagyok. (ami szintén nem igaz) mit tegyek vele?

2022. febr. 14. 17:25
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Beszélj vele egy nyugodtabb pillanatàban.


Àltalàban is ilyen, vagy sem?

2022. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyugodt pillanatában beszéltem vele. Általában is ilyen a legtöbbször, csak azért valamilyen szinten engedékeny. A nálam fél évvel fiatalabb mostoha öcsémnek pl megengedte, hogy csináltasson piercinget, meg egy nagy oroszlános tetkót. Ez szerintem azért durvább, mint amit én szeretnék. Neki mégis megengedte.
2022. febr. 14. 17:36
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
75%
Nem utàl véletlen?
2022. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Lehet észre se vette volna
2022. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Ez tényleg megér több kérdést? A másikban még a rendes anyád volt.
2022. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4 hülye, de nem vak

5 nem írtam ott sem egy szóval sem, hogy vérszerinti anyám. Az apámról írtam, hogy vér szerinti, mert tőle örököltem azt, hogy enyhén vöröses a hajam, ha világosítva van. Illetve igen, nekem megérne 100 kérdést is, mert már kB 2 éve szeretnék. Kérlek, ha hasznosat nem tudsz mondani, akkor inkább semmit ne mondj. Köszi 🥰

2022. febr. 14. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Másoknak 12-13 évesen platinaszőkére van szívva a hajuk, én pedig 17 évesen nem festethetem kB 2-3 árnyalattal sötétebbre...."


Igényes emberi drámának lehetünk szemtanúi.

2022. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 mint fentebb is írtam, normális válaszokat várok, nem pedig kötekedni próbáló, unatkozó egyedeket.
2022. febr. 14. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Fesd be, azt kész.

Nekem a vérszerinti apám ilyen kötekedő, ne foglalkozz vele.

Amúgy szerintem ha 16+ éves vagy, még se kell kérdezni egy két árnyalattal sötétebb hajszínt.

A diákmunkás pénzedet pedig ne ő kezelje.

2022. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!