Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért áll föl ennyire a hajam...

Miért áll föl ennyire a hajam alvás után?

Figyelt kérdés
Borzalmasan ronda, nem tudok már mit kezdeni magammal. Reggel felkelek és a fejem két oldalán jobb és bal oldalt fölfelé áll a hajam, 90 fokbana fejemtől. Hiába vizezem be és húzok rá sapkát, hogy lenyomja mégis feláll és nagyon ronda. 45 fokban áll jobbra és balra kb 4 centi haj. Az a baj, hogy ha nagyon rövidre van vágva akkor is ronda, van, hogy az 5mm hosszú hajam is tökéletesen áll ki a fejemből, nem ilyen "normális" mint másoknak.
2022. febr. 13. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Nekem alvás után nem a hajam szokott felállni. Komolyra fordítva én is küzdök vele, 2 forgóm van és pumuklinakbnézek ki, én világ életemben zseléztem, hab, lakk, mert anélkül nem áll sehogy. Kivéve ha rövid.

Próbálj ki más frizurát, fodrászoknak mondd el a gondot. V3gszükségbenbcsinálj olyan dezső andrás féle bohókásat, tudod a magyar maffia könyver csávó

2022. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pont akkor lenne jobb, ha hosszabbra hagyod?
2022. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Reggeli merevedés.
2022. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a vizes dolog nem rontott ezen?növesztett nem opció?
2022. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!