Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha beverem a fejem egy ponton...

Ha beverem a fejem egy ponton erősen annyira , hogy vérzik , akkor ott vissza fog nőni a haj?

Figyelt kérdés
Vágtam a fát és bevertem a fejem elég erősen. Kicsit vérzett is és sebnek a nyoma látszik. Ettől nem halnak el a haj hagymák? Félek , hogy nem nő vissza a haj.

2022. febr. 11. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, elég valószínűtlen, hogy eltűnjön a hajad. Ha egy területről eltűnnek a hajhagymák, ott többé valóban nem fog haj nőni, de a hajhagymák mélyen benyúlnak a bőrbe. Egy felszíni horzsolás nem elég mély ahhoz, hogy ártson nekik, egy mélyebb vágás pedig nagyon kevés hajhagymát érint (ilyenkor leginkább a hajhagymák közt futó keskeny árok nyílik szét). Szóval hajveszteséghez az kell, hogy nagyobb területről komolyan lejöjjön a bőr. Nem az a kategória, ami orvosi segítség nélkül otthon magától begyógyul.
2022. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is sikerült szetrepesztenem a fejemet(2x)a hajamnak nem lett semmi baja
2022. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

Ment a zöld. Féltem , hogy kopasz folt lesz a sérülés helyén.

2022. febr. 11. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de ismerősöm beleugrott fejjel a medencébe (nem tudom mi volt az elképzelés :D) és vérzett a feje, és máig egy fehér 0.5cm X 0.5 cm-es folt van a a fején ahol nem nő haj
2022. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akarlak megijeszteni, de ismerősöm beleugrott fejjel a medencébe (nem tudom mi volt az elképzelés :D) és vérzett a feje, és máig egy fehér 0.5cm X 0.5 cm-es folt van a a fején ahol nem nő haj


Azért medencébe beleugrani más kategória. Én csak fejbe csaptam magam fával. Medencébe a fejet beleverni keményebb.

2022. febr. 11. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor az más. Valószínűleg semmi nyoma nem lesz
2022. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy egy ideig nem fog ott nőni, de aztán helyre állnak a dolgok, ne félj
2022. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!