Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Víz alapù lemosòt keresek...

Víz alapù lemosòt keresek zsíros böröm van, föleg T-zòna, aknė, pattik, mitesszer jellemzö lehetöleg minden menteset keresek ami nem bàntja a szemkōrnyėkem nagyon ėrzėkeny Sls, szàritò alkoholok, parfüm-illat anyag menteset??

Figyelt kérdés

#Zsírosböràpolàs #Vízalapulemoso
2022. febr. 6. 16:28
 1/5 A kérdező kommentje:

Eddig cerave hydrting cream to foam lemosòt hasznàltam nagyon sokàig ami be is vàllt, de valahogy ùgy ėrzem mostanàban nem elėg...

de tùl agresszív lemosòt se akarok. Lehetöleg ne horror àron, patika, drogėriba legyen beszerezhetö.🙏

2022. febr. 6. 16:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Amiből valaszthatsz az a balea med, gg jelly joker. Esetleg ha drágább akkor koreaiak(pl cosrx, purito). Patikai markakbol uriage, bioderma, la rosche amiből lehet válogatni.


Viszont nekem ilyen bőrtípussal a jelly kevés a baleas meg sok (főleg ha csak az egyiket használom).


Ha a cerave alapvetően jó, akkor próbáld ki a baleasat és max felvaltva hasznalod a kettőt igény szerint.

2022. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Én pl a Baleasat jobban szeretem, mint a Ceravet
2022. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Balea med nem, egyszer pròbàltam kataszròfa nagyon durva aknėm jött ki töle😭
2022. febr. 6. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Cerave-nek van sima habzó lemosója is, az erősebben tisztít és minden szempontodnak megfelel. Nekem inkább száraz-normál a bőröm, régebben próbáltam és azt leszámítva, hogy engem egy kicsit szárított, teljesen jó volt. Zsíros bőrre viszont tökéletes lehet.
2022. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!