Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frizurát kéne váltanom?...

Frizurát kéne váltanom? Döntésképtelenség.

Figyelt kérdés
Körülbelül vállig érő hajam van egy fél éve. Éppen, hogy csak össze tudom fogni. Az utolsó alkalommal még én nyírtam magamnak karanténban. Nagyon gondolkozom egy kicsit rövidebb kleopátra frizurán. Ha váltok akkor csak arra. DE, akkor több mint valószínű, hogy nem tudnám összefogni. És nekem ez baj, mert egy idő után hiányozni fog. Nem tudom, hogy nyirassam-e vagy nem. Eddig mindig valamilyen szinten megbántam. De hosszabb haj sem áll jól nekem. Kerek fejem van.

2022. febr. 5. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Inkább hagyd meg nőni
2022. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően kételkedsz benne, akkor inkább maradjon így. Ennek legalább garantáltan nem lesz sírás a vége.
2022. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a rövid kleopátra haj nagyon telitalálat volt. Én hosszúból vágattam arra de nem bántam meg. Mai napig olyan a hajam
2022. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd nőni hátha bejön,vagy esetleg valami appal próbáld ki magadon.
2022. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!