Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van különbség 3000+Ft os tusi...

Van különbség 3000+Ft os tusi és 500Ft os között? És Arcmaszknál?

Figyelt kérdés

Vettem draga rituals tusfurdot. Elhasznaltam, en kulonbseget nem ereztem mint egy baba tusinal.


Masik kerdesem hogy az avonos 1000 ft os arcmaszk jo e?

Azokra ertem amiknel jo ertekelesek vannak! Es azt osszehasonlitva egy draga arcmasukhoz mi a velemenyetek?


+1 kerdes:

Vmi jo agyagos, kenes, holt tengeri arcmaszkot tudnatok ajanlani?



2022. febr. 5. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Egyéni igenyektol függ leginkább. Nekem a legtöbb drogériás tusfürdő sivatagga szárított. Drogériás viszonylatban a nature box és az organic shopos tusfürdők voltak jók. Most ceravevel fürdök, de ez is jó.

Ha érzékeny, ekcémás stb bőröd van, akkor veszed észre igazán a különbséget.


Ami az arcmaszkot illeti. Az avont hanyagold. Ami meg a beltartalmat illeti, attól függ mit szeretnél. Amúgy az agyagmaszkon kívül mindegyik maszk felesleges. Csak az idegeknek tesz jót.


Agyagmaszkot meg kb bármelyik bioboltban tudsz venni vagy mosomamirol is rendelhetsz.

2022. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Különbség az van csak nem mindenkinek. Nekem érzékenyebb a bőröm nem szereti az ilyen agyon illatosított avonos tusfürdőket meg ilyeneket. Ezért inkább Barnangen vagy ilyesmi természetes eredetű vegán tusfürdőket használok attol nem viszket vagy feszül a bőröm.


Avonos arcmaszkra pedig: Avon tanácsadó vagyok de őszintén... szerintem az avon termék nem érnek sokat leszámítva a parfümöt, masszázsolajakat vagy kézkrémeket, testápolókat, ékszereket. De ezekem a termékkategóriákon kívül én sosem veszek semmit mert használtam már egy pár kencét onnan, de nem ér semmit a 90% a vannak annál hatásosabb márkák.

2022. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az összetevőktől függ, nem az ártól. Meg attól, hogy a te bőrödre mi válik be.

Vannak jó olcsó termékek és rossz drágák, nehéz általánosítani, inkább olvass utána az adott dolognak, összetevőinek.

2022. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!