Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért viszket a fejbőröm, ha...

Miért viszket a fejbőröm, ha zsíros a hajam (hajmosás után 3-4nappal)? Másnak is viszket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is szokott...és egyre rövidebb idő alatt lesz zsíros. Nem tudom mit lehetne tenni, már mindenféle sampont kipróbáltam, de nem lesz jobb.
2010. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Régebben több mint egy hetet is kibírt, volt, hogy(pl amikor beteg voltam) jól be zsírosodott régebben, de akkor sem viszketett..

Meg amikor látok elhanyagolt embereket, akiknek már olyan zsíros mintha vizes lenne, nekik nem viszket? Na most ezért lettem kiváncsi, hogy mindenkinek viszket, vagy mi a helyzet:D

2010. szept. 10. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott. Hetente 2x mosok hajat, és nekem is a 3.-4. napon kezd kicsit viszketni. Akkor mindig megmosom. Nem folyamatosan viszket, hanem néha úgy rájön. Nagyon jók erre a vaddisznósörte hajkefék, mert jól átmasszírozzák és átdörzsölik a fejbőrt. :)
2010. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy olyan nekem is jól fogna...
2010. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Hát ha ilyen gyorsan bezsirosodik meg minden akkor mosd gyakrabban vagy valami mert leginkább attol viszket a homlokod mert mindenféle miteszer belemegy a hajadbol ..és késöbb azok lesznek a pattanások : dddd
2010. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

vaddisznó kefe? hol kaphatok olyat?

Nem a homlokom viszket, hanem ahol a hajam van, ott a fejbőröm.A homlokom már nem.

Engem amúgy is idegesít ha rálapul a homlokomra, mert attól tényleg pattanásos lesz, ugyhogy feltűzöm, vagy elsöpröm:D:D

Amúgy nekem is csak egyszercsak rákezd, és minél jobban vakarom annál jobban viszket:D gondolom, mert kisebesedik, és még a zsír csípi a sebet:D Vagy valami ilyesmire gondolok:D

Na de akiknek a trolin csöpög a zsír? Ha olyan zsíros lenne a hajam, már biztosan meghalnék a viszketéstől:D

2010. szept. 10. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, ebből a boltból hozattam.

[link]


"Vaddisznó sörte hajkefe

A vaddisznó sörte hasonló felépítésű, mint az emberi haj, ezáltal képes a felesleges faggyúréteget a hajról és a fejbőrről felvenni, majd a haj végekig eloszlatni. Ez különösen hatásos töredezett, szálas hajnál. A por, a szennyeződés, az izzadtság kikefélhető a hajból és a fejbőrről. A keféről ez eltávolítható vagy egy fésűvel, vagy egy "kefeseprűvel". Ápoló hatása mellett masszírozza is a fejbőrt. "

2010. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú köszi a gyors választ, szerintem beszerzek egyet :D
2010. szept. 10. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!