Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok jó sampont ajánlani?

Tudnátok jó sampont ajánlani?

Figyelt kérdés
Amiket eddig próbáltam (drágábbak és olcsóbbak is vannak közte), azoktól vagy összeesett, lelapult volt a hajam, nagyon kiszárították a fejbőrömet, vagy éreztem, hogy mindenféle lerakódás képződött a hajamon (meg gondolom a fejbőrömön is). Csak egy szimpla (lehetőleg minél olcsóbb) tisztító sampon kéne, ami kíméletesen tisztít, nincs benne semmi extra.

2022. febr. 3. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a DM-ben sima baba sampont veszek (nehezen habzik, de 2x mosom meg, es nekem tokeletesen mukodik) kb 600 ft, de nalam odaveri a sima axe, fa, dove feleket... (gondor hajam van, es sok szart amit beleraknak hogy habozzon ezeknel a hagyomanyos samponoknal, nem birja)
2022. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szenzitív sampont próbálj ki

Nekem bevált

2022. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dm Balea szenzitív samponját tudnám ajánlani.Próbálj minél kevesebbet használni,és azt is inkább a tövekre tedd,a hosszára elég ami a kezeden marad miután felhabosodik.
2022. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!