Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Parókát hol tudok venni?

Parókát hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Viszonylag olcsón, Kaposvár - Pécs közelében?

2022. febr. 2. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Aliexpressről nem tudom szoktál-e rendelni, de ott jó minőségű és viszonylag olcsó parókák kaphatók. Igaz, hogy várni kell rá 1 hónapot kb, de nekem így is jobban megéri, mint dupla áron itthon. Van olyan is, amire 1 hetes szállítás van, én pl. így rendeltem egy szép szőke vállig érő parókát 3000 Ft-ért kb. Adtak hozzá olyan kis sapkát is alá, meg tényleg jó minőségű.
2022. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sheinről is ugyanígy ahogy előttem írták. Nem tudom miért pontozták le. Ez a leggyorsabb és a legnagyobb választékú opció szerintem.
2022. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok, én sem értem miért lett lepontozva, de nyilván segíteni is bűn. Ugyanúgy lehet rendelni onnan, mint itthon bárhonnan, csak kissé olcsóbb sok minden, de hát valakinek ez nem lényeg.
2022. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ♥️


#1 sajnálom, hogy lepontoztak, mivel tök sokat segítettél!

2022. febr. 5. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!