Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki szintén nem tud semmilyen...

Aki szintén nem tud semmilyen arckrémet használni, az mit használ?

Figyelt kérdés
Extrém érzékeny bőröm van. Már nagyon régóta csak szappant, fogkrémet, sampont és szőlőzsírt használok. Az arcomra eddig aloe vera gélt és olívaolajat használtam (a kettőt összekevertem). Most viszont már ez sem igazán segít.

2022. febr. 1. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Próbáld ki a szőlőmagolajat, a mézet még hidratálóként és cukorral radírként, isteni! Ezeknek a természetes anyagoknak volt eddig a legjobb hatásuk az (arc)bőrömre pedig sok mindent próbáltam már!
2022. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan nincs mindenre érzékeny bőröm, de a CeraVe krémjei elég alapak, nincs bennük semmi extra, se parfüm. Nem tudom pontosan milyen bőrproblémára használnád a krémet de szerintem ennek a márkának érdemes lehet megnézned a termékeit, egyszerűek de nagyszerűek :)
2022. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a bőrgyógyász nagyon hasznos tanácsokat adott, persze nyilván nem mindegy, hogy hova mész.

Mindenkinek más válik be, szóval konkrét dolgot nem tudok ajánlani.

2022. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

elmentem bőrgyógyászhoz és írt fel patikában kevert krémet

a bőr nem játék

2022. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Természetesen voltam bőrgyógyásznál, adott is egy krémet, amitől a bőröm egy vörös lángtenger lett. Meg kaptam én is gyógyszertári krémet, amitől szintén ótvar ronda lett a bőröm. Voltam kozmetikusnál, többször (sokszor). Szerintem kb. 60-70 krémet próbálhattam ki (volt köztük mindenféle, a legdrágábbak kivételével, de egyszer például még valami igazán drága is volt).


Egész egyszerűen el kellett hinnem végül, hogy tényleg semmilyen arckrém nem jön szóba.

2022. febr. 1. 20:07
 6/10 A kérdező kommentje:

1

Köszönöm a tippeket. A mézet hogyan használod hidratálónak? :)

2022. febr. 1. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
remélem a bőrgyógyászhoz visszamentél, hogy nem votl jó a bőrödnek. az is lehet hogy betegség áll mögötte. de ha nem, akkor is az orvos tuja a legjobb megoldást adni
2022. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan ajánlottam pár bevált természet ajándékát, mire le lettem pontozva, de aki azt írja hogy menjél orvoshoz nem is akármilyenhez az meg fel van pontozva?😅 Jesszus.

Kedves Kérdező! Esti órákban!:) Vagy amikor nyugiban otthon vagy. Minél többet fent tudod hagyni annál jobb,de már 5 perc is hatásos. Vékonyan felkened mint egy arcmaszkot. Szádra is mehet csak ne nyalogasd le rögtön!:) Pihe puha lesz!

2022. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem lehet érzékeny a bőröd, ha elbírja a szappant.

Ha váltanál valami kíméletesebb arctisztítóra, akkor lehet nem is igényelne arckrémet a bőröd. Ha mégis, akkor igyekezz valami illatmenteset választani, amiben lehetőleg minél kevesebb felesleges anyag, növényi kivonat van, vagy csak egy sima hidratáló szérumot, abból is minél egyszerűbbet.

2022. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Zöld tea, fehér tea, rooibos tea filtereket nem dobom el, hanem bekenem vele az arcbőröm.


Olaj úgy szívódik be, hogy felkenem, kicsit rajtahagyom, majd minél melegebb vízzel lemosom, a meleg hatására beszívja a bőr, zuhany után mégjobb.


A méz is nagyon jó, amit valaki írt.


Pattanásra almaecetet vízzel higítok, és én egy régi smink ecssettel felkenem, egyébként nagyon látványos bőrfeszesítő.


Próbáld ki a lennag zselét, én még nem próbáltam, de mástól hallottam: őrölt lenmagot vízbe áztatsz, ezzel a lenmag be fogja zselésíteni a vizet, kioldódnak belőle a tápanyagok, ez 15 perc is lehet, majd leszűröd, és felkened.

2022. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!