Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ne lógjon bele a hajam...

Hogyan ne lógjon bele a hajam a szemembe?

Figyelt kérdés

Lany vagyok és hosszú a hajam, viszont állandóan az arcomba lóg. Hogy lehetne úgy formázni hogy a két oldalt essen le és ne az arcomba?

Tudom kicsit hülyén fogalmaztam de talán érthető. Próbáltam máshogy szárítani, vasalni de semmi nem segít. Ha a fülem mögé turom a hajam akkor meg nem érzem magam jól/szépnek.

Így áll most:

[link]

[link]


Így szeretném ha állna:

[link]



2022. jan. 28. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Az harmadik és az első 2 linken lévő frizurák szerintem pont ugyanannyira lógnak az ember szemébe.

Kérj a fodrásztól más fazont, de ha az sem segít, akkor hajhabbal formázás, lakkozás, végső esetben csat vagy hajpánt tudja megoldani.

2022. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első képeken kevésbé lóg az arcába szerintem, de mindegy.

Am nekem is ez a bajom, szerintem ilyen irányba nő a hajam, vagy a fejformám lejt rossz irányba, mert semmi nem segít. Azt nézem az utcán, hogy jön szembe a nő, neki hátulról fúj a szél és mégis nekem jobban az arcomba lóg a hajam, mint neki🤷🏻‍♀️

2022. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám... frissen mosva/szárítva tart kb. egy napig ha nincs párás idő, de aztán megint a szemembe lóg. Elkezdtem így feltűzni: [link]
2022. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tűrd a füled mögé
2022. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amíg nem tűzöd el addig mindig a szemedbe fog lógni

vagy a füled mögé, vagy elcsatolod, vagy a két szélső tincsből csinálsz egy fonatot. de a képek amiket linketél ott is a zsemébe lóg. ha meg találsz olyan képet ahol nem lóg a szemébe az pont a fénykép készítésének 5 másodpercére állt úgy, utána nem

2022. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!