Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb arcfeszesítő/...

Melyik a legjobb arcfeszesítő/feltöltő kezelés?

Figyelt kérdés
A kor előrehaladtával kezdem érezni, hogy már nem olyan tömör és feszes az arcbőröm és kezdi elveszíteni a kontúrjait kicsit. Most vagyok 30 éves és kicsit bepánikoltam, nagyon sok kozmetikai kezelés létezik, nem tudom melyiket válasszam. Vagy van valakinek bevált kréme, széruma, ami látványosan feltölti/feszesíti a bőrt?
2022. jan. 22. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Barátod/élettársad pofonjai.

.

Milyen konkrét választ vársz, ha számunkra nem ismert bőrtipusod?

Így csak egy válasz lehetséges: az a legjobb kezelés, ami használ, de nem árt.

2022. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fényvédőt használsz?


Vannak káros szokásaid: cigizés, szolárium?

2022. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es de flegma vagy 😅 rád is rád férne 1-2, hogy tanulj egy kis jómodort te megkeseredett népművészeti cserépedény.


2-es:

Használok fényvédőt, nagyon ritkán cigizek és szintén ritkán szoláriumozok.

Normál bőrtípusom van, nincsenek bőrproblémáim azon kívül, hogy nem tudom mi lenne a legjobb egy kis feszesítésre.

2022. jan. 22. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Tűs mezoterápia kezelés? Ez ösztönzi a testet a saját kollagén termelésre. Én is kiszeretném próbálni 1-2 éven belül.


Ha nem használtál eddig, akkor próbálj ki valamilyen retinolos terméket, vagy aha savas hámlasztót (ezek mellé tényleg nagyon fontos a mindennapi fényvédelem).


A néha cigit, meg néha szolit hagyd el teljesen. Hidd el, tényleg haszontalan dolgok és nagyon rosszat tesznek a bőr kinézetével, meg a saját kollagént is elég rendesen rombolják.


Én 29 vagyok. Szép bőröm van, de az egyik szemhéjam kezd rejtett szemhéj lenni. Szerintem egy 5 éven belül kellene majd szemhéj plasztika, de még kicsit korainak érzem a dolgot.

2022. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem volt szándékom flegmáskodni (#1), ám tényleg tudni kéne bőrtipusodat, mielőtt bárki bármit is ajánlana.

Véleményem szerint leginkább célravezető, ha konzultálsz egy bőrgyógyásszal.

.

Bőrtipusod szakszerű ismeretének hiányában még az "azt kensz rá, amit akarsz" ajánlat is jobb, mint valami konkrét krém ajánlása. Jóindulattal is lehet kárt okozni.

2022. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kommentár nélkül:

[link]

2022. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elkezdtem használni hyaluronsavas szérumot és hidratálok is mellé, és rengeteg pozitív változást vettem észre azóta. Sokkal simább és tömörebb a bőröm plusz a pórusaim is alig láthatóak már szerencsére ☺️
2022. jan. 28. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!