Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Működnek a doda beauty pamacsok?

Működnek a doda beauty pamacsok?

Figyelt kérdés

Vki vett már? Én most rendeltem kettőt, de még nem utaltam át a pénzt. Most elkezdtem aggódni, hogy átverés az egész. Vki kipróbálta már?

(Ezek olyan mikroszálas többször használatos pamacsok, amikhez nem kell micellás vizet használni. Azt ígéri, hogy hatékonyabb, mint az eldobható változat (jobban tisztítja a pórusokat a mikroszál miatt) és több évig használható)



2022. jan. 20. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A smink es a kosz nem jon le csak ugy. Persze vannak biztos olyan emberek (mint pl a ferjem) akik max vizzel mosnak arcot es meg eletukben hidratalot se hasznaltak, megis gyonyoru a boruk, de nekem undoritoan nezne ki arcapolasi rutin nelkul.

En nem tudom elkepzelni, hogy ez maradektalanul csak vizzel eltavolitana barmit is.

2022. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megrendeltem végül! Bevált, működik és imádom!!! 😍
2022. jan. 28. 16:05
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem is van, és nem ámítás, tényleg CSAK VÍZZEL is képes lehozni a sminket! Hihetetlen jó ez a pamacs! És mellé még pihe-puha is :))) Csak ajánlani tudom!
2022. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Először én is szkeptikus voltam, tényleg csak vízzel... ez olyan hihetetlennek tűnt. Kipróbáltam és igen, minden szennyeződést és sminket eltávolít ez a kis pamacs!
2022. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a drogériákban is lehet ilyen pamacsot venni sokkal olcsóbban. Viszont nem tudom, hogy azok is működnek-e.
2022. febr. 6. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!