Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű hajam legyen?...

Milyen színű hajam legyen? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Eredetileg világos barna hajam van, viszont tavaly összevissza festegettem, szőkítve is volt többször, nagyon tönkretettem. Aztán gondoltam elég volt a festésekből, visszafestem az eredeti színére, majd hagyom lenőni a hajamat. Itthon festettem be, de nem olyan színe lett mint amire számítottam. Vöröses barnára sikerült és ez nagyon elüt az eredeti színemtől. Végül elmentem egy szalonba hogy csináljanak már nekem egy szép frizurát. Hamvas szőkét kértem de azt mondta a fodrásznő hogy ebből a festett vöröses barnából képtelenség egy szőkítéssel hamvas szőkét, inkább csinál balayage festést ha szeretném. Ekkor már nagyon tönkre volt menve a hajam, viszont egész szépet ki tudott hozni belőle. Ez 7 hónapja volt, azóta nem volt festve egyáltalán, vágattam belőle nem keveset (most a vállamig ér) Viszont most rettentő csúnya színe van, mert az a vöröses barna kikopott, így most olyan rezes szín keverve szőke balayage tincsekkel + a hét hónapos lenövés ami nagyon elüt a festett színtől. Nagyon rondán nézek ki most ezzel a hajjal, minden egybefojva olyan összevissza színe van, tényleg nagyon csúnya. Most arra gondoltam hogy mindig is szerettem volna sötét barna hajat, befestetném hogy nézzek már ki valahogy. Vagy inkább festessem az eredeti színemre? Mindenképp festetni szeretném mert ez így valami borzalmas. Nyáron megyek esküvőre, muszáj addig kezdjek valamit vele.

Erre a színre gondoltam:

[link]

Ilyen az eredeti hajszínem.

Viszont gondoltam sötétebb barnára is:

[link]

csak attól tartok hogy majd meglátszana a lenövés ha ilyenre festetném..

Viszont ez a szín jobban tetszik mint a saját hajszínem.

Mit tegyek? Nem tudok dönteni.



2022. jan. 17. 08:58
 1/9 A kérdező kommentje:

ez kb. ugyanolyan mint az előző, de nagyon tetszik

[link]

2022. jan. 17. 08:59
 2/9 A kérdező kommentje:

bocsánat, ezt akartam linkelni:

[link]

2022. jan. 17. 09:03
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
fúúú baszki, élet nagy problémái :D legyél barna
2022. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de melyik barna?
2022. jan. 17. 09:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem igenis nagy probléma ez mert nyáron megyek esküvőre, ráadásul koszorúslány leszek és addig muszáj kinézzek valahogy. Most így szégyenlem a fejem akárhová megyek, szóval minél hamarabb tanács kellene.
2022. jan. 17. 09:54
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Az eredetihez hasonlóra javasolnám. A túl sötét valószínűleg nem állna jól és sötét haj-vilagos lenoves nem túl szép.
2022. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyanra valószínűleg nem fogod tudni befestetni, mint az eredeti.Lenövés így mindenképp lesz.Viszont szerintem a 2. opció(kommentben linkelt) jobb lenne, mert az áll az etedetihez közelebb.

Sötétebb is lehetne vagy világosabb, de ott lesz lenövés ami látszani fog.Egyébként szerintem esztétikusabb (ha lehet így fogalmazni) egy sötétebb lenövés a világosabb festéshez képest, mint egy világosabb lenövés a sötétebb festéshez képest.Az utóbbi úgy néz ki, mintha kopaszodnál.

2022. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Én simán befestetném a sötétebb barnára, mire elkezd lenőni, addigra úgyis kopik valamennyit és annyival azért nem sötétebb az eredeti hajszínednél. Plusz a szőkített tincseken valószínűleg eleve nem lesz olyan tartós, tehát kapsz majd egy szép, közepesen sötét barnát természetesnek tűnő, picit világosabb barna "melírral". :)
2022. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, végül a fodrász melírral oldotta meg, mert a szőkített tincsek hamarabb kidobják a ráfestett színt. A középbarna alappal és világosabb melírral sikerült elfedni az egyenlőtlenségeket, de a 3.festésre lett csak az igazi (3 hónap alatt).
2022. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!