Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok arra a területre...

Mit ajánlotok arra a területre,ahol ki van kopva a haj?

Figyelt kérdés

2 nagyobb foltban van kikopva a haj,elég csúnyán sajnos

Ez kb 1 éve lett ilyen durva.

Ha felkotom a hajam látszik,ha kiengedem és a fülem mögé szeretném tenni,akkor is látszik

Már nagyobb dolgokról van szó,mint pl egy 200-@as

Az orvosok nem találtak semmit,aminek ez lehet a következménye.

Próbáltam már ricinust,rizsvizet,Varga cseppet ,különféle vitaminokat,de egyik sem segített..az érintett területen már szinte sima a bőr.

A Varga csepptol nőtt egy minimalisat(legalábbis úgy éreztem)

De az sem segített igazán

Esetleg valami tipp? :/



2022. jan. 15. 22:24
 1/4 anonim válasza:

Az alopecia aeratát dok orvos szerint a stressz okozza, mások szerint autoimmun zavar, de azt egyelőre nem tudják sajnos, hogy miért reagál így a test, már ha esetleg erről van szó. Ilyenkor foltokban hullik a haj. Írtad, hogy voltál már orvosoknál, nekem ez jutott eszembe, aminek látszólag semmi oka nincs, nem találnak. Sajnálom, tudom, milyen sz*r, nekem is hullik a hajam, igaz nem foltokban. Nekem akkor mérséklődött valamennyire, mikor elkezdtem jobban figyelni a táplálkozásomra, meg hogy eleget aludjak.

A neve sajnos nem jut eszembe, de láttam már, hogy lehet kapni olyan dúsító porokat, amiktől 3x-4x sűrűbbnek hat a haj, lehet, hogy így nem is lenne feltűnő, ahol ki van kopva.

Magát a problémát nem orvosolja sajnos, meg az ára is magas, de látszatra sokat segíthet.

2022. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgalatokon voltal eddig?
2022. jan. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vérvétel, pajzsmirigy ultrahang,védőnő,bőrgyógyász.
2022. jan. 16. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a dúsító por jutott eszembe, ami ugyan csak optikailag segít. De ettől kevésbé stresszelsz, ha tudod hogy nem feltűnő, és ez is segíthet a javulásban.
2022. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!