Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, mi a neve ennek a...

Csajok, mi a neve ennek a hajstílusnak?

Figyelt kérdés

Nem értek a hajakhoz, fodrászathoz, úgyhogy itt próbálok szerencsét:


[link]

[link]

[link]


Ahogy én tudnám leírni: oldalt elválasztott, nem tökegyensre vágott frufrus izé :D

(illetve hallottam egyszer egy ilyen hajra olyan szakkifejezést, hogy tépett, de nem tudom mit jelent).


Ti hogy írnátok ezt le? Mondjuk ha egy fodrásznak el szeretnétek magyarázni a fenti képeket, milyen haj-szakzsargonnal fejeznétek ki a linkelt fejet? :)



2022. jan. 13. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt angolul úgy hívják, hogy wolf cut, csak neki nagyon vékonyszálú haja van. De elég ha csak megmutatod a képet a fodrásznak, úgy jobban fogja tudni.
2022. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tépett.
2022. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Vagy scene haj. Gagyi tini viselet, de ha tini vagy akkor egy ideig tűrhető. Aztán megbánod, hogy befestetted és tönkretetted.
2022. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 azt kérdezte, hogy a fazonnak mi a neve, nem hogy befesse e a haját, arról szó sem volt, de biztos jó idejárni okoskodni
2022. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A képet kell mutatni, ne magyarázd. Én is hülyét kapok ha csak magyarázza valaki milyen hajat szeretne, megcsinálom és utólag mondja hogy nem is erre gondolt
2022. jan. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is a kepet mutasd meg. Am nekem nagyon bejon. Kicsit lazado, laza. Kar h alig vannak ilyen csajok csak a plaza stilus megy 🤢
2022. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!