Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krémről tapasztal...

Szőrtelenítő krémről tapasztalatok? Mennyire tartós?

Figyelt kérdés
Nem merem használni előzetes vélemények nélkül. A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek.
2022. jan. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez egyenfuggo, meg nyilvan melegben jobban izzadsz is gyorsabban visszanol. vannak akik erzekenyek ra es szortelenito krembol is vannak jobb es rossz minoseguek is, ezert nagyon oda kell figyelni

amugy nekem nyaron a combomon azt hiszem 2-2,5 het utan nott vissza a szor kb, de akkor alapbol gyorsabban nol

2022. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon vegyszer szaga van és csak úgy szedi le a szőrt ha nem a hozzá tartozó spatulat használod (egyszerűen csak tompa) hanem valami mást. Régen sokat használtam a Weet márkát és ez mindig probléma volt. Talán 1-2nappal később kezdett konőni, de az nem érte meg nekem, majdnem ugyanott voltam mint a borotvával, csak a borotva nem csíp és nem büdös.


Szerintem ugyanennek az árából vegyél gyanta patront amit otthon beleleraksz melegvízbe. Nekem 1 db patron 3 alkalomra elég. Pár száz forintért meg tudsz venni 100-as csomagolású csíkokat ami hónapokig elég lesz. 3 hetente gyqntázok.

2022. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanolyan hatású, mint a borotva, csak sokkal élesebb lesz tőle a szőr vége.
2022. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ugyanaz mintha borotválkoznál. A bőr feletti szőröket távolítja el. Semmi értelme nincsen.

Használj inkább epilátort!

2022. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan az, mintha borotválkoznál. Csupán annyi a különbség, hogy másnap kevésbé szúr a szőrtelenítő krém után. A szőr vége kissé elkeskenyedik az oldószertől.

Szerintem drága és rettentően szárítja a bőrt.

2022. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!