Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vízhólyag ki fakadt és lett...

Vízhólyag ki fakadt és lett belőle seb az arcomon, mit rakjak rá hogy gyorsan tudjon gyógyulni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 10. 22:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Sajnos magától ki fákat, voltam vele orvosnál. Ő azt tanácsolta használjak rá valami hamisító krémet pl sudocrem, bepanten.


De nem igazán akar új bőr képződni rajt. Ez már 4 napja.

Estére nem tudom jó ha szabadon hagyom a levegőn a bőrt vagy akkor is legyen vékonyan be kenve hogy ne száradjon ki reggelre. Köszönöm a segítséget

2022. jan. 10. 22:30
 2/15 anonim ***** válasza:

Hámosító akar lenni az a hamisító, nem?

Amúgy ezen csak az idő tud segíteni. Krémmel nem ártasz neki, de majd varasodik magától, aztán szép lassan gyógyul.

2022. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, hámosítót akartam írni, égésből alakult ki a vízhólyag
2022. jan. 10. 23:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Égésre nem lesz elég a 4 nap.Türelem
2022. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném hogy megmaradjon a helye ezért mindent meg akarok tenni hogy normálisan nézzen ki.
2022. jan. 11. 13:17
 6/15 Metionin ***** válasza:
Szintén égésre arcon (forró olaj megcsapott) Bepanthent használtam, igaz sokára de nyom nélkül gyógyult. Még a Himalaya Herbals multipurpose cream nagyon jó, azt meg párom használta égésre, szintén nyom nélkül gyógyult.
2022. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És milyen gyorsan kezdett el a bőr nőni az égett területen?
2022. jan. 13. 10:58
 8/15 Metionin ***** válasza:
Emlékeim szerint 1 hét kellett neki. Az égés lassan gyógyul sajnos. De csak akkor ragasztottuk le, amikor elmentünk otthonról, amúgy szellőzött, bekenve.
2022. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Értem, én nem nagyon látom rajta hogy növekedne rajta az új bőr. Ha be van kenve egy idő után amikor már lassan be szívódik a krém akkor a seb helyén ilyen sárgás réteg lesz rajta. Azt le kell szedni vagy csak a krém színeződik el? Bepanten, sudocrem, és la roche-posay cicaplast baume b5 égésre krémet használtam eddig.
2022. jan. 13. 12:14
 10/15 Metionin ***** válasza:
A sárgás réteget ne szedd le, abból lesz a var.
2022. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!