Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 évesen árthat-e bőröregedés...

30 évesen árthat-e bőröregedést gátló arckrém rendszeres használata?

Figyelt kérdés
Sajnos a vegyes arcbőr típusomra nem találtam még megfelelő krémet, egyedül egy bőröregedést gátló tűnik kielégítőnek.

2022. jan. 5. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Ez milyen krém? Ha televan alkohollal és parfümmel, akkor árthat.
2022. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Biotherm Blue therapy. Nézve az összetételt, az alkohol a 4. benne, a parfüm az utolsó.
2022. jan. 6. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Megnéztem, inkább többet árt, mint használ. Legjobban akkor jársz, ha reggel rendes C-vitamin szérumot + alap hidratálót (Balea Med, CeraVe) + igazi fényvédőt (nyáron 50+, télen 30+, mindennap) használsz (octocylen mentes legyen, a te krémedben sajnos az van). Este pedig minden második nap retinol (pl. G&G A-game, később pedig rendes retinolsavas krém). Ezeken kívül semmi más nem bizonyítottan öregedésgátó, viszont ezek a kombók tényleg hatásosak.
2022. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben okosítsd ki magad, nehogy az legyen, hogy használsz vagy nem használsz valamit, mert más hite szerint ápolod a bőröd.
2022. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 10. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!