Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges természetes anyagok...

Lehetséges természetes anyagokkal (henna, indigó) sötétebbre festeni a hajat ANÉLKÜL, hogy vöröses árnyalat lenne benne?

Figyelt kérdés

Elég vékonyszálú, sérülékeny, de hosszú, hullámos/göndör hajam van. Több év alatt jutottam el oda, hogy teljesen egészséges és szép legyen, és rendesen göndörödjön, na meg megnőjön derékig. Semmi káros anyagot, de még hőt sem használok rajta, úgyhogy hagyományos festéket nem mernék rá tenni.

Mostanában mégis kezdem kicsit unni, ezért elkezdtem olvasgatni a henna/indigo festésről. Én a sötétbarna hajamat egy kicsivel sötétebbre festeném, olvastam, hogy ez az indigóval lehetséges, viszont mindenhol azt írják, hogy minden henna vöröses fényt hagy maga után. Nekem nagyon hideg színeim vannak, az eredeti hajam is hamvas barna, így vöröses árnyalatot sem szeretnék. Ez megoldható valahogy?



2022. jan. 4. 21:27
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia. Pont tegnap festettem Khadi Hamubarna növényi hajfestékkel a hajamat. Ennél nincs vöröses fény, és ezt a márkát már évek óta használom.

Nekem váll alá érő hajra elég egy csomag. Müllerben kb 3300 Ft.

2022. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!