Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borzasztó szín lett, szerintet...

Borzasztó szín lett, szerintetek ez milyen színű?

Figyelt kérdés

Eredetileg a hajam vége ilyen színű volt, viszont a töve sötétebb… A fodrász csinálta, de nem tetszik mert a lenövés világosabb lett így a végeredmény foltos.. visszafessem barnára vagy hagyjam ezt lenőni?

Kép:


[link]



2021. dec. 27. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:
(Evolution hajfesték)
2021. dec. 27. 17:59
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
65%
Ez am nem csak a fény miatt mutat így?
2021. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De, viszont nagyon vöröses narancssárgás a beütése
2021. dec. 27. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz, és nem is foltos. Nem baj, ha nem tök egyforma mindenhol a szín. Természetesebb, nem paróka hatású.
2021. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.
2021. dec. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szep. Szeretnek ilyet.


Regen mennyit kerestem,de nem sikerult ilyet festenem.


Meg tudod mondani,mi az arnyalat neve? Milyen osszetevokbol keverte?

2021. dec. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gozom sincs, sokkal masabb szint szerettem volna. Aki csinalta az mutatott ilyen konyv feleseget tudod amit kilehet nyitni es ott voltak ilyen hajszinek es sokkal masabb szint szerettem volna de hat nem olyat kaptam amilyet szerettem volna
2022. jan. 4. 00:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!