Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondják, h. ha elkezdesz...

Miért mondják, h. ha elkezdesz kozmetikushoz járni, utána már folyamatosan kell?

Figyelt kérdés
Ha nem rendszeresen mennék, akkor utána csúnyább lenne a bőrőm, vagy mi? :S
2008. dec. 14. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkorlesz szép tiszta a bőröd, ha rendszeresen eljársz. De egyébként arra szokták érteni hogy ha kiszedeted a szemöldököd például, akkor utána folyamatosan szedni kell hogy szép legyen.
2008. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kozmetikus vagyok. Szerintem is a szemöldök a gyanták miatt is mondják,de sokan az arcuk miatt. Van olyan vendégem aki eddig nem járt kozmetikushoz most meg havonta jár az arcát csináltatni mert látja az eredményt szereti és jót tesz a bőrének. És pl. neki soha nem gyantázok és a szemöldökét sem kell szedni! Nem lenne csúnyább a bőrőd egyeltalán. De ha pattanásos a bőröd akkor hidd el érdemes elmenni havonta és ha majd elmulik akkor lehet csak 6 hetente vagy 8! :) Sok szerencsét itt vannak az ünnepek érdemes elmenned!
2008. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évig nem jártam, de most elmentem pár napja. Kezdett öregedni a bőröm, és nagyon zavart. Tiszta vízhiányos volt, mert nem használtam krémeket, max néha testápolót kentem az arcomra. A kozmetikus leradírozott, bekent mindenféle nemtudommivel és olyan szép lett a bőröm, hogy ihajj, és sokkal jobban érzem magam. Adott itthonra szemránckrémet és arckrémet, így meg tudom tartani azt az állapotot, amit teremtett, és amivel nagyon elégedett vagyok. Mindenképp vissza fogok járni havonta, hogy ne menjem korán tönkre a bőröm. Gondolom ez jelenti azt, hogy elkezdtem, és nem bírom abbahagyni.:)
2008. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A rendszeresseget nem az arctisztitasra ertik, hanem a gyantazasra.

De ha egyszer elmesz arctisztitasra, akkor latni fogod a kulonbseget, es menni fogsz rendszeresen. Szerintem a legtobb no imad kozmetikushoz jarni, hiszen megszepit. Es ki ne szeretne szep, szebb lenni.

Tegnap irtam egy kerdezonek itt, aki azt kerdezte, hogy nagyon erzekeny borre, ami pattanasos is, milyen arcradirt ajanlunk. En irtam neki, hogy eloszor is TISZTITTATNI kell az arcat, es nem radirozgatni. Az nem jo. De o nem ertette meg, azt irta, hogy nem fog kozmetikushoz menni. Hat, aki ennyire erhetetlen, es azt gondolja, hogy a fogkremtol es az radirtol nem lesznek pattanasok, akkor kenegesse csak.

Szoval a borod dehogyis lesz csunyabb, sokkal szebb, tisztabb lesz a borod, es ha meg meg is masszirozzak, attol pedig ujraszuletsz, annyira isteni.

2008. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!