Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok jó sampon/balzsam...

Tudnátok jó sampon/balzsam párosokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Nincs különösebb probléma a fejbőrömmel, néha kicsit jobban hullik a hajam a kelleténél, illetve vékonyszálú és könnyen töredezik.

Eddig a Garnier Botanic Therapy termékeit haszáltam felváltva,(sampon, balzsam, pakolás) párosítva az Alpecin samponnal (második samponozáshoz, a hajhullás ellen). Most már viszont egyre inkább azt tapasztalom, hogy kezd a hajam hozzájuk szokni, és már nem tudom elérni velük a kívánt hatást, ezért szeretnék váltani.

Tudom, hogy mindenkinek más válik be, de örülnék, ha megosztanátok velem, hogy Nektek milyen sampon vált/válik be, hátha ötletet nyerek belőlük. :)

Illetve, a Plantur 21 samponról mit gondoltok? Az is hajhullás ellen való, de nagyon kicsi kiszerelés, és elég drága. Van valaki, aki nagyon pozitívat, vagy esetleg negatívat tapasztalt tőle?


Előre is köszi, aki válaszol. :)



2021. dec. 22. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Nézz szét fodrászkellekesben.

Ha belefér a keretbe, akkor a magasabb kategóriából megprobalhatod az olaplexet vagy a kevin murphyt. Esetleg más gyógyszertári vagy fodrászkellekes márkát.

2021. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Pantene Aqua Light sampon

Pantene intensive repair balzsam

2021. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Én Baleat használok,és nagyoon elégedett vagyok:))

Balea prof. Oil reparir schampoo+schpülung

Glossy braun schampoo+schpülung

Beautiful long schampoo+schpülung+pakolás

2021. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Gliss kur fekete dobozos

Pantene pro v repair

Ezek voltak eddig a legjobbak nekem. Próbáltam natúrt, mindenféle menteset, profi termékeket. Nem voltak jók.

2021. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!