Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17éves vagyok és nem értem...

17éves vagyok és nem értem miért vannak ilyen bőr színű pattanásaim?

Figyelt kérdés
Voltam kozmetikusnál, 4 hetente jártam és akkor pár hétig nem voltak ilyen miteszereim de a végére már akkor is tele volt az arcom fehér és fekete pattanásokkal. Már nem járok, és egyre rosszabb a helyzet. Nektek milyen pattanásaitok voltak és mik a tapasztalaitok velük? Hogyan szabadultatok meg tőlük?

2021. dec. 22. 11:31
 1/2 anonim válasza:
27%
Szia! Mindenképpen azt ajánlom, hogy menj el egy bőrgyógyászhoz és az majd jobban megnézi őket és hasznosabb tanácsot ad, esetleg valamilyen lemosót vagy krémet de az is lehet, hogy gyógyszert.
2021. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan kell ápolni a bőrt. Arclemosót napi kétszer, hidratáló krém napi kétszer, fényvédő ha mész valahova. Pattanásra, miteszerekre ami jó az a niacinamid, retinol, c vitamin, azaleinsav
2021. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!