Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztésre/ erősítésre...

Hajnövesztésre/ erősítésre mit és mennyi ideig ajánlott szedni?

Figyelt kérdés

Természetesen külső ápolás mellett gondoltam pluszként.

Neten számtalan dolgot olvastam, de nem tudom mi az ami igazán jó és megbízható, kíváncsi lennék tapasztalatokra. Mennyi ideig érdemes szedni és mit ajánlotok?

Milyen külsőleg használt készítménnyel egészítettetek ki?



2021. dec. 21. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A dm-ben kapható Mivolis (csak a dmben mert saját márka) Haar Vital Complexe (hajvitaminja)és a Mivolisos Kieselerde (ez kovaföldet cinket és biotint tartalmaz) a legolcsóbb és legbimbasztikusabb siker nálam. Nekem barátnőm az Yves Rocher hajnővesztő ampulláira is esküszik, meg a Helia D Regenero szérumra, de nekem ezekkel még nincs tapasztalatom. Illetve egy egészségi hajvágás a roncsolódott végekből csodát tesz.
2021. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen random, hogy épp mennyire nő. Pár hónapja szedek 10.000 mcg biotint, multit, külön pluszba szélént és cinket és igazából semmi extra nincs.
2021. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A dm-es mivolist én is a sok jó vélemény miatt vettem, 4 hónap alatt 7 cm növekedés nem is rossz. De minimum 2-3 hónapig szedni kell hogy legyen ideje hatni.
2021. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De igazából a lényeg hogy kímélve legyen, a vasalást, lakkozást el kell hagyni, de amikor végül a hajszárítót is elhagytam akkor nagyon beindult a növekedés. És tényleg csak sampon, balzsam, hajolaj amit használok, ez 3 termék, és persze a mivolis haar vitalt szedem.
2021. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon beindult a hajam növekedése, miután tavaly tavasszal leborotváltam kopaszra. Ezeket csinálom:


1. Fehérjedús táplálkozás + elég zsírbevitel a vitaminok felszívódása miatt


2. Multivitamin, C, D3 és B-komplex


3. Hajszárítón kívül semmi hő, de mindig megszárítom, mert vizesen könnyebben sérül a haj


4. Hővédős hajolaj szàrítás előtt (nekem Kerastase van)


5. Időnként vágatok a végéből (úgy 3 havonta)

2022. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!