Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tul szokitett haj utan barna...

Tul szokitett haj utan barna nem marad meg, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Par honapja (fokozatosan) ki lett szokitve a hajam (mert akkor meg nagyon akartam a platina szint) tetszett is, meg minden de aztan ra untam es vissza akartam terni a barna hajszinemhez.



Nos, azota szenvedek ezzel... jarok fodraszrol, fodraszra es szepen megcsinaljak de az elso hajmosas utan megint szoke leszek.


Legutobbi fodraszom mondta, hogy hat ehhez turelem kell, hogy vissza jutassuk a pigmenteket es ajanlotta ezt a Chroma Id szinezo pakolast , amit hajmosas utan kell felkenni rajta hagyni majd lemosni.


Ez is szuper, de ennel is a kovetkezo hajmosasnal megint szoke leszek tehat, minden hajmosas utan felkell kennem rajta hagyni es lemosni... es hat egy ilyen 500ml 8 ezer korul van es nem szivesen vennem meg ezt minden honapban...



Szoval igazabol az lenne a kerdesem, hogy valaha megmarad majd a barna szin a hajamban csak ido kell hozza vagy errol mar lemondhatok? :(

Vagy van valakinek egyeb tippe aki hasonlo cipoben jart es bevalt neki?


Nagyon halas lennek a normalis valaszokert!



2021. dec. 20. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég érdekes.. nekem platina szőke hajam volt hosszú évekig. Nyáron úgy döntöttem elég, vissza barna. 7-es natúr színt tett rá a fodrászom, oké kopott, de kb fél év elteltével sem volt ugyanolyan platina szőke, inkább sötétszőkére kopott..


Biztos, hogy jó fodrászoknál próbálkozol?

Egyébként nyilván benne van az is, hogy a szőkítés nem igazán kíméli a pigmenteket, pláne ha friss a történet lehet bármit csinálsz vele, le fogja dobni. :/

2021. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó fodrász kell, aki először visszapigmentálja a hajad, majd arra keni a festéket. Így nem fogja ledobni.
2021. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szőke volt évekig, majd jó sötétbarnára visszafestette a fodrász, kb fél év alatt kopott csak ki sötétszőkére, aztán szép lassan lenőtt, tök jó átmenetes volt véletlenül :D szerintem rossz fodrásznál voltál
2021. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazabol a vegen nagyon jo fodrasznal voltam mert o volt az elso aki rakent ilyen voroses pakolast, hogy valamennyi pigment visszajusson es aztan festette be a hajamat.

Az egesz melle ajanlotta a pakolast amit heti 1x kotelezo felkennem.


De eddig 2x hasznaltam mert hajmosas utan megint kiszokultem es kezdek felni, hogy sosem maradok barnan es mindig kell majd vennem ilyen pakolast...illetve elegge ido igenyes is felkenni, hogy egy tincset se hagyjak ki ... :(

2021. dec. 23. 00:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!