Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabbítóként jól lehet...

Hajhosszabbítóként jól lehet keresni?

Figyelt kérdés

Akihez járok, csak hajhosszabbítást vállal, de gyönyörűen dolgozik. Napi 3-4 vendége van és mindegyik ott hagy nála minimum 30ezret. Heti 6 napot dolgozik.

Ha kifizeti a szalont+a havi vállalkozói költségeket még így is úgy számolom, hogy 700ezer felett keres.

Ez mennyire reális? Kiskorom óta érdekel a hajhosszabbítás csak eddig valamiért nem kezdtem bele.

De elhatároztam most magam és véleményeket szeretnék kérni, hogy tényleg ilyen jól meg lehet belőle élni ha profi valaki?

Mert mindent beleadnék és ezerrel reklámoznám meg képezném magam. Először az otthonomban alakítanék ki egy szalont, nem tudom ez jó ötlet-e kezdésnek? Munka mellett csinálnám, majd minél több vendégem van úgy mondanék fel.

Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék kérni és rosszindulatú emberek kíméljenek.


2021. dec. 17. 09:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam. 1 millió feletti fizetés havonta ha napi 3 vendége van.
2021. dec. 17. 09:20
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mennyi pénzből tudsz megélni, azt te tudod.

A szalonnál költség a bérleti díj, az összes rezsi, alapanyagok+ adózás.Ezeket kiszámolod szépen mennyi lenne nagyjából.Minimum ennyit kell keresni, hogy nullán legyél.Utána eldöntöd neked mennyi pénz elegendő havonta, és akkor annyi vendéget kell vállalni pluszban.


Ha egy vendég fizet 30 000-et, ott nem 30 000 a haszon, mert abból még lejön az anyag költség.


De a számok nem hazudnak, kiszámolod és megtudod akkor mennyit kellene dolgoznod, hogy elegendő tiszta hasznod legyen.Én úgy gondolom(főleg nem Budapesten, ahol konkurencia is van) irreális elvárás napi 3-4 vendég heti 6 napban.Ekkora kereslet nincs a hajhosszabbításra.

2021. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Engem is érdekelne... szerintem ha valami érdekel ne törődj azzal itt ki mit ír. Persze nem is nagyon jöttek válaszok de azt gondolom, hogy nem is releváns. Csak bátran!;)

Esetleg a tanfolyamok közül sikerült már választanod? Én itt akadtam el, mert nagyon szerteágazó a kínálat és nem találok valós véleményeket egyelőre egyik képző cégről sem.

2022. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!