Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vásárolt már innen valaki?

Vásárolt már innen valaki?

Figyelt kérdés

Vásárolt már rendelt innen?

[link] ismeritek?



2021. dec. 16. 19:50
 1/2 anonim válasza:

Hagyd a francba az oldalt. Nincs konkrétum a weboldal mögötti cégről, se Ászf, mondjuk nagyon nem is kerestem ezeket. Már a domain is elég árulkodó, most komolyan egy magára valamit is adó webshop megveszi a rendes .hu domaint, meg kicsit fantáziadúsabb nevet választ. De várj, ez angol, lehet nem jön át, lefordítom: Bolt.


Ja és tele van google fordítással, magyartalan sok mondat. De közben megtaláltam a céget, valami ótvar kínai dolog.


RUEN IMPORT AND EXPORT CO., LTD


Account Address: 735, BLD A, WEALTH MANSION, YIWU, CHINA


BENEFICIARY BANK: ZHEJIANG TAILONG COMERCIAL BANK


VAT :7105565400008197


Rendelj felőlem, de ha nem kapsz semmit vagy gagyi dolgot küldenek ami nem pont ugyanaz, mint amit rendeltél vagy minőségben van némi kifogásolnivaló rajta, ne csodálkozz, ha nem tudod érvényesíteni a garanciát/jótállást vagy egyáltalán: reklamálni.

2021. dec. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Teljesen igazad van.


Csak azt szerettem volna elérni, hogy NE RENDELJEN SENIK innen!! :)


1 hétig működő termék.

Nem cserélik, nem válaszolnak. A hivatalos szervek tehetetlenek.

2021. dec. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!