Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bárki meg tudja növeszteni a...

Bárki meg tudja növeszteni a haját olyan hosszúra h a fenekéig érjen?

Figyelt kérdés
Hugomnak egyenes haja van és leér a fenekéig. Nekem hullámos és kétszer olyan dús mint neki. De olyan mintha nekem egy bizonyos hossz után nem nőne tovább. Lehet ilyen? Vagy csak lassabban nő és idővel nekem is lehet olyan hosszú?
2021. dec. 16. 13:19
 1/4 anonim válasza:
79%

Nekem lapocka alá nem tudott megnőni sosem, pedig nagyon szeretném. Hallottam már több fodrásztól is, hogy van akinek fixen egy adott hosszig nő csak, de ajánlották a természetes pakolásokat, mint próbát. (Tojás, kókuszolaj, ricinus)

Illetve nekem annyi feltűnt, hogy mikor cinket szedtem, a hajam is nőtt sokkal gyorsabban, mint szokott.

2021. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

nem mindenki, ez sokmindento fugg.


nagyreszt genetika. valakinek egyszeruen gyorsabban no a haja es erosebb, strapabirobb. a masik meg hiaba apolja meg szed vitaminokat, gyenge a haja es no meg.


nyilvan a gondor/hullamos haj csaloka, mert alapjaraton oszeugrik, szoval a valodi hossza kivasalva lathato, viszont ha nem akarod vasalni, akkor bizony rovidebbnek fug tunni, mint egy ugyanolyan hossszu egyenes haj.


illetve az sem mindegy, kinek er derekig. en 180 cm vagyok, baratnom epphogy 160. ami az o testen derekig ero haj, az rajtam kb ilyen hatkozep. tehat nem mindegy, kin mekkora az adott hossz.

2021. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenki. Nekem a hátam közepéig nőtt, és évek múltán se lett hosszabb. 35-40 cm lehetett. A fodrászom szerint mindenkinek van egy maximális hajhossza, amitől tovább nem képes nőni a haj.
2021. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Letörik a vége, nincs olyan, hogy nem nő tovább.
2021. dec. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!