Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna ez a...

Szerintetek jól állna ez a hajszín? (link)

Figyelt kérdés

Az arcformám szív alakú [link] túl fehér az arcbőröm,sötét szemöldököm van és zöldes barna szemem.Most középbarna hajam van frufruval,de szeretnék kicsit világosabbat,mondjuk sötétszőkét.Szerintetek jól állna?A szemem ilyesmi [link] a hajam pedig ilyen színű: [link]

és ilyesmit szeretnék: [link]


2010. szept. 6. 09:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Elírtam:nem túl fehér az arcbőröm,inkább barna
2010. szept. 6. 09:32
 2/5 anonim ***** válasza:

nem lenne rossz, de szerintem nem lenne túl előnyös sem. A barna bőröd miatt. Szerintem a szőke árnyalatok kifejezetten a fehér bőrhöz illenek.

De a sötétszőkét-világosbarnát, mahagónivöröst kipróbálhatod, azok jól állnának.

2010. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire barna a bőröd. Így, elmondás alapján egy fokkal barnásabb árnyalatot választnék-sztem maradhat ennyire világos (ha nem túl nagy a kontraszt a szemöldököd meg a hajszín közt).
2010. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindenkinek ilyen haja van manapság, úgyhogy tök mindegy hogy szív vagy banán alakú az arcod. :)
2010. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a forma a lényeg,hanem a szín.És nem érdekel hány embernek van ilyen,ha egyedit akarnék akkor türkízre festetném,mert talán olyan nem sok embernek van.De nem az egyediségre hajtok,hanem ,hogy nekem jól álljon.
2010. szept. 9. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!