Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy viszed fel az alapozót?

Hogy viszed fel az alapozót?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon gusztustalan amikor 6kg smink van valakin, leginkább az amikor vastagon van az alapozó, ami ráadásul el is üt a nyaktól, fültől/ vagy befogja a ruha nyakát/csíkosan, nem egyenletesen van felkenve.


Én nagyon ritkán használok alapozót, kb 2 évente egyszer, akkor is egy vizes krémmel elkeverem és ugy viszem fel, hogy minél vékonyabban legyen, de egy picit fedjen, főleg ha piros az arcom pl pattanás miatt.


Ekkor is bosszúságot okoz mindig valami miatt. Nyaron izzadok, lefolyik. Télen az orrom kell fújni, azzal törlöm le. Hozzáér a kabàtom...


Ti hogy viszitek fel és hogy nem idegesít?


2021. nov. 20. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is találni kell olyat amit szivesen viselsz. Ezek általában a alacsony-kozepes fedesuek vagy bb krémek.


Én speciel pöttyökben rakom fel és blender szivaccsal dolgozom el.


Utána le kell puderezni és fixalo spray sem árt, ha nagyon mocorog rajtad az alapozó.

2021. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most már inkább csak színezett hidratálót használok, az természetesebb és nekem kellemesebb érzés is. Ez mondjuk inkább csak egységesít, de a pattanásokat nem fedi el. Bőrhibákra korrektort használok.

Régebben meg hígabb állagú alapozót használtam és nem nagy mennyiséget, így sose volt vakolat szerű. Szivaccsal dolgoztam el, sose volt csíkos vagy foltos.

2021. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szivaccsal dolgozom el, nem folyik le, ha orrot kell fujnom es ott letorlodik, nem zavar. Normalis szinut hasznalok, nem ut el sehol a borom szinetol.
2021. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Már én se használok régóta de amikor használtam, blenderrel vittem fel. A színt tekintve meg kell találni a megfelelőt, ami elég szívás tud lenni ha valaki pl. hullafehér, mint én.
2021. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!