Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jobban faj az epilalas a...

Jobban faj az epilalas a gyanta utan, mennyire fajdalmasabb mint a gyanta?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem semmivel sem fájdalmasabb. Főleg ha már sokat volt gyantázva, mondjuk félévig, akkor az epilátor sem egy nagy dolog. Én azzal szedem, a hónaljamat is, meg sem érzem. Mondjuk már két éve csak epilátort használok. Megéri, mert kiritkul és gyengül a szőr.
2010. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is epilálok,jobb nekem mint a gyanta,az nagyon felsértette a bőröm. A hónalj és a bikinivonalat is így csinálom,ez első kettő nagyon fájt,de most már nem,a lényeg a rendszeresség. Lehet venni különböző krémeket,amiket epilálás után kell használni,és nyugtatja a bőrt.
2010. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát én már kb másfél éve használok epilátort. bikinivonal és hónalj de nekem még mindig nagyon fáj..épp úgy mint az elején :S

előtte gyantáztatni is jártam de az nem jött be annyira...ezért inkább epilátor....borotva semmiképp csak a lábamon mert ott tényleg nem bírom elviselni az epilátort

2010. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!