Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL használata arcon?

IPL használata arcon?

Figyelt kérdés

Régóta használok IPL készüléket testre, és ott nagyon bevált.


Az arcon való használattal kapcsolatban van pár kérdésem, amit sokféleképpen feltettem a google-nek, de nem akarja érteni. :)


És lehet, hogy nagyon ostoba kérdések, azért ne nevessetek nagyon.


Azt megtaláltam, hogy UV károsodást nem okoz, de ez is úgy volt írva, hogy "usually", "generally". Honnan tudom, hogy ez tényleg igaz?


Van-e valami tippetek vagy trükkötök, hogy jobban működjön? A lábamon, nem viccelek, az első használat után annyira kiritkult, hogy nem igaz. Több, mint a fele nem nőtt vissza. A lábam tejfehér, és sötét a szőröm, érthető.


Az arcom egy árnyalattal sötétebb, és ugye nem annyira durva az arcomon a szőr, mint a lábamon, hála az égnek. Pont annyira durva, hogy másnak feltűnjön, de nem annyira, hogy az IPL foglalkozzon vele. Az államnál, fülem előtt, pajesznál nagyon jól levillantotta a szőrt, de pl. bajuszt nem akarja eltüntetni.


Végül pedig, mennyire befolyásolja pl. a hámlasztókat? Előtte, utána, mennyit kéne várni hámlasztás és villantás közt, illetve kell-e egyáltalán?


2021. nov. 13. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csak sötét szőrre hat az IPL, az arc szőröd színe fogja meghatározni lesz-e rá hatással.

UV nincs benne, nem véletlenül vörös a gép fénye.

Én is használom az egész testen, de az arcomat sosem villantottam, szerencsére nincs rá szükség. Mindössze szőke pihék vannak.

2021. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!