Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne olyan szép...

Hogyan lehetne olyan szép hajam, mint az ázsiai nőké?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy főként genetikai adottság és az én vastagszálú, hullámos hajam sosem lesz olyan teljesen, viszont van valami praktika arra, hogy olyan fényes és csúszós, sima lehessen a hajam, mint az ázsiai nőké?

2021. nov. 12. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a te hajad már most szebb lehet, mint az övéké. De amúgy használj megfelelő balzsamot meg sampont meg kérdezd ki a fodrászod véleményét- ő tud érdemben válaszolni a kérdésedre
2021. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jpeter1 ***** válasza:
100%
Valóban genetikai adottság is. A párom indiai származású és neki is szép dús bokáig érő haja van. Egyébként náluk rengeteg különleges hajápoló szer van,amitől fényes és selymes lesz. Ő is Indiából hozatja magának. Nem olcsó dolgok,viszont eszméletlenül szép tőle a haja.
2021. nov. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!