Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk/Férfiak ti le szeditek a...

Fiúk/Férfiak ti le szeditek a hónalj szőrt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

én nem. és sosem éreztem hátrányát, hogy nem.

31F

2021. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én le.

Nagyon sűrű, és ha nem ápolom, akkor kegyetlenül izzadok és tényleg olyan szagom van, mint aki rohad. Nem szeretem annyira bíbelődni az ilyenekkel, de igyekszem igényes lenni és nem érzem ettől magam kevésbé tökösnek. Azért ha olyan szagom van, mint aki rohad azért az se férfias.

2021. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Igen.

51/F

2021. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Én meghagyom, mivel sportolok nálam ez fontos szempont, ha levágnám csatakos lenne a hónaljam, de így valameggyire felszívja a szőrzetem. Nem érzem magam kevésbé igényesnek tőle és annyira nem is sűrű/bozontos/hosszú.

Mások elvárása miatt ne szedd le a hónaljszőrt(ha erről va szó), ha kényelmesebb nyugodtan hagyd meg, én se várom el senkitől hogy borotválja, se férfitól, sem pedig nőtöl, szerintem ez így fair.

Bocsi a sok szövegelésért.

20/F

2021. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Az epret szedem,meg olykor a lábamat. A hónaljszőrt viszonyt néha lenyírom, itt-ott borotvával is rámegyek
2021. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Utálom levágni, nekem egyszerűen kényelmetlen. Jobban is izzadok, és büdösebb is vagyok, ha leborotválom. Nem beszélve a kellemetlen tapintásról...
2021. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen leszedem. Még régen elkezdtem borotválni, és így szoktam meg. Már rosszul érzem magam attól, ha nőni kezdenek a szőrszálak.
2021. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!