Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet az oka hogy úgy néz...

Mi lehet az oka hogy úgy néz ki a bőröm mintha már szültem volna?

Figyelt kérdés

23eves vagyok

165cm és 50-52kg

Általános iskola óta kb ilyen a testsúlyom ingázik 50-55kg kozott

Viszont a borom a combom belsejen, a fenekemen, derekamon es meg a terdemen is van 1-2 fehér stria (a fenekemen, derekamon es combomon van a legtobb es eleg feltuno), és laza is a borom

Mitol lehet?

Neha van egy kis motivaciom olyankor egy darabig tornazok, jogazok itthon, neha futok persze ezek nem teljesen rendszeresek de igazabol sok olyan van aki tenyleg ennyit sem tesz es nem ilyen a bore



2021. nov. 7. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok,nekem 12 eves koromban hirtelen sulynoevekedes miatt alakultak ki striak. A bőr azért lazább mert nem sportol az ember illetve helytelenul táplálkozik de valószínű sajnos a genetika is kozrejatszik.

23/L szintén

2021. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyan olyan magas vagyok vagyis 164~165 centi és 44~45 kiló de nekem is tele van a combom és az oldalam striákal.

Szerintem nem feltétlen az életmód inkább alkati sajátosság. Nekem pl nagyon érzékeny baromi világos bőröm van. Valószínűleg amikor tiniként elkezdtem nyúlni nem bírta a hírtelen növést. Nem feltétlen hízástól, sújnövekedéstől alakúl ki.

Engem amúgy már nem nagyon zavar magamon, sőt szerintem mókás hogy tigriscsíkos-cirmos vagyok :)


25/L

2021. nov. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Egyszerű növekedési csík. Magassàgod irànyàban vannak a csíkok, vagy keresztben?
2021. nov. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes, nekem meg ezek szerint nem úgy néz ki, mintha szültem volna, pedig nemrég történt.
2021. nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak növekedési, hízási, fogyási csík. Szinte minden embernek van.
2021. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen magassagág irányába vannak nem keresztbe szóval valószinű akkor ez az oka.

Es ezt gondolom nem igazán lehet eltuntetni sem

2021. nov. 9. 07:33
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
79%
Àpolni lehet és a rózsaszínből idővel kivilàgosodnak.
2021. nov. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon max halványítani tudsz rajta, bár idővel magától is halványodik. De amúgy nem olyan vészes szerintem. Nagyon sok embernek van. Még néhány Victoria secret modellnek is. Teljesen normális emberi dolog, pont ezért szerintem felesleges ráfeszülni.
2021. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!