Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz samponokról mi a...

Száraz samponokról mi a véleményetek? Tényleg jók?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyiket használjátok?

2021. okt. 31. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindegyik egyforma minőségű. Nekem nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, úgyhogy ha nem lennének a száraz samponok, minden nap kéne mosnom :( Leginkább az Aussie és a Syoss vált be eddig.
2021. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A TRESemmé fresh&cleanhez volt szerencsém, egyszer használtam, még viszonylag jól nézett ki a hajam, utána olyan lett, mintha 3 hete nem mostam volna meg és még egy zsírosbödönbe is belemártogattam volna, úgyhogy meg kellett mosnom. Nem is kísérleteztem utána más márkákkal, mert azt hittem, mind ilyen, de most nézem, hogy csak ez van ennyire leszavazva a krémmánián: [link]
2021. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A batiste és a balea kókuszos szarazsamponjat szerettem.

Már joideje nem használok szarazsampont. Az ok csak annyi, hogy nincs rá szükségem.

Amugy jó szolgálatot tudnak tenni.

2021. nov. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is minden nap kellene mosni, ha nem lenne, annyira zsíros hajam van.:(

Nekem csak a porállagú jött, a Herba Vitát használom 20 éve.

2021. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!