Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Léteznek hatékony barnító...

Léteznek hatékony barnító tabletták?

Figyelt kérdés

Vannak különböző karotin tartalmú tabletták és olajok, de én olyat keresek, ami kifejezetten barnítja (nem sárgít) a bőrt, még nap és szoli nélkül is.

Azok válaszát kérem, akik használtak ilyet.


2010. szept. 3. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezen a nyáron próbáltam ki a barátommal együtt.

Nekem nem lett tőle színem,viszont nem égtem le és végre lett egy kis színem.(Ami a hófehér bőrömnél csoda...)A barátom lebarnult,de ő a napon is sokat volt...

Összességében szerintem nem sokat érnek ezek a tabletták.

2010. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen van külöföldön vettem par euroért 1 bogyóba 18 mg karotin van és 40 nap mulva mire lefogyott tök kellemes színem lett degyszer voltam 5 percre szoliba a színem azóta is megvan..imádom
2010. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemrég bebizonyították hogy a karotin tablettaként való szedése rendszeres dohányzással párosítva nagyban növelik a tüdőrák kialakulásának veszélyét úgyhogy csak óvatosan. Egyébként tényleg segítenek a könnyebb barnulásban.
2010. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A második válaszolótól kérdezném, hogy mi a neve annak a bogyónak?
2010. szept. 5. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetesept Sonnenvitamin
2010. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!