Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha a frufrum...

Mit csináljak ha a frufrum egyik tincse napok óta felkunkorodik?

Figyelt kérdés
Több napja valamiért ahogy elalszom így feláll egy tincs a frufrumból és néha még a hajmosás se lapítja le. Korábban érdekes nem volt ez max évekkel ezelőtt. Mitől áll fel, és hogy lehetne hogy ne álljon az fel folyton? Levágni nem tudom mert az egy nagy tincs és feltűnő lenne.

2021. okt. 28. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajvasaló vagy beszárítás esetleg?
2021. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.hajvasalóval próbáltam de ugyanúgy látszik.

szárítással is épp hogy lelapult de a forma még ugy maradt :(

mintha ott lenne valami forgó épp ami eddig nem mvolt.

2021. okt. 28. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Próbálj meg úgy aludni, hogy használsz közben fejpántot, ami leszorítja a frufrud, és akkor nem fogod elaludni. Idővel az elhajlott tincsed is helyreállna, addig pedig segítheted a folyamatot azzal ha vasalod, egyszer ki kell rúgnia magát, feltéve ha alapból nem hullámos a hajad.

Nekem oldalfrufruval volt hasonló, folyton kunkorodott, nagy nehezen sikerült végül megoldani vasalással és másképp alvással.

2021. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.Néha amúgy próbáltam úgy aludni hogy mikor láttam hogy feláll, arra feküdtem és hát nem teljesen de valamennyire lelaposodott :)

Fejpánt jó ötlet. :)

2021. okt. 28. 17:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!