Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manapság miért lett annyira...

Manapság miért lett annyira divat,hogy a legtöbb férfi jó rövidre nyírja a haját?

Figyelt kérdés
a legtöbb férfinak az oldalt felnyirt haj felül is jo kevés haj. Szerintem ez ilyen divathullam lett.

2021. okt. 20. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Mert ettől férfiasabbnak tűnnek,és sok pasinak jól is áll.

Jobb mintha hosszú hajú pasikkal lennénk körbevéve.

2021. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, hogy kevesebbet járjak fodrászhoz 😀
2021. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert pofonegyszerű karbantartani és meg lehet csinálni otthon is 10 perc alatt. Mondjuk én télen pont hosszabbra hagyom, mert a hidegben könnyen kiszárad a fejbőröm és fázik is.
2021. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Ez még mindig nem az igazi, mert nekem a bőrkopaszra borotvált fej a kedvencem. Remélem, lesz még az is divat.
2021. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Most, hogy ez a kontyos haj kifutott, ez lett az új divat. Bár személy szerint nekem jobban tetszenek a hosszabb hajú férfiak, de manapság elég kevés ilyet látok. Most tényleg úgy néznek ki, mint akiket a futószalagról húztak le.
2021. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát én nő miatt nem fogok hajat növeszteni, az ki van csukva.
2021. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#5

Elég sok ember kopaszodik már huszonéves koruk elején, talán egyedül a cigányok, és jobb adottságúak nem kopaszodnak, és olyan a hajvonaluk mint a feketéké.


Ha hosszú hajam lenne csak ilyen jöhetne szóba

[link]


2 éve csak ilyen latinó hajat csináltatok

[link]

2021. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 jpeter1 ***** válasza:
79%
Nekem jó térd alá érő a hajam. Nem fogom levágatni. A párom jó nagy kontyot tud rakni belőle.
2021. okt. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Most divat, meg egyszerűbb karban tartani.

Nekem mondjuk unalmas a rövid haj, jobban szeretem ha minimum a válláig ér egy férfi haja, sajnos 30 kórúl már megritkulnak a hosszú hajú pasik :(

2021. okt. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Nekem most kb olyan vállig érő hajam van "chinstrap"-szakállal. :))) És, amíg el nem megy a fejemről a haj, ez csak hosszabb lesz. Mármint a hajam. :D
2021. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!