Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnából fekete, be merjem...

Barnából fekete, be merjem vállalni?

Figyelt kérdés

Be szeretném festeni a hajam feketére, most középbarna. Még sosem volt festve, emiatt is picit félek, hogy nem fog tetszeni a végeredmény. Csajok, akiknek volt már feketére festve a haja, írjátok már meg a tapasztalatotokat.

[link] így nézek most ki és ez az inspirációm [link]


2021. okt. 19. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
unalmasból cirgányosba
2021. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nagyon szép az eredeti hajszíned, én a helyedben biztos nem festeném feketére. Az is ellene szól, hogy ha mégsem tetszik, a feketét nem olyan könnyű kiszedni és roncsolódna tőle.
2021. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az eredeti szebb.

A feketétől nehéz megszabadulni, ha nem tetszik, vagy meguntad.

Inkább színezővel fesd sötétbarnára. Az is feketének látszik és kikopik idővel.

2021. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is az eredeti szebb.. A feketével csak a baj van. Ha mégsem fog tetszeni utána több alkalomra lesz szükség h a feketét barnává "operálják"

Ha festetni akarsz akkor maradj inkább a barna vonalnál. Ott is több árnyalat van ami jobban állna neked :)

2021. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is nagyon szép az eredeti hajszíned, én a helyedben tuti így hagynám.
2021. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is jó a mostani hajszíned, de inkább az a szép-szép, de semmi extra. Ha szeretnéd kipróbálni, szerintem festesd be, most azért ne festenéd egész életedben, mert a mostani is okés?
2021. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!