Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet ilyen a hajam ?

Mitől lehet ilyen a hajam ?

Figyelt kérdés
Kb. Egy hete megmostam a hajam, majd másnap mire megszáradt egész nap olyan volt a hajam hossza mintha még vizes lenne, és úgy nézett ki mintha az egész összeállt volna a zsírtól. Este megmostam megint, mondom hátha nem mostam ki jól a sampont vagy valami de ugyan olyan lett. Hagytam inkább, majd rá 2 napra újra megmostam viszont akkor meg is szárítottam egyből, utána elfogadható lett és most is ezt csináltam most is elfogadható, viszont most is kicsit fura tapintása van a hajamnak, mintha lenne rajta valami réteg. Illetve ha megfésülködök nagyon szöszös lesz az egész fésűm és az is össze van állva ha kiszedem a fésűből. Mitől lehet ez? Nem használok se új sampont se semmit se fésűt egyik napról a másikra egyszercsak ilyen lett.

2021. okt. 5. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem balzsam véletlenül?
2021. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A balzsamom is ugyan az mint eddig, ezért nem értem mert eddig ilyen nem volt
2021. okt. 5. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig vmi biztos hogy más lett.

Vagy belekentek vmit a törülköződbe, vagy mást kentél rá véletlenül. Magától nem történik ilyen.

2021. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Velem történt hasonló eset, olyan 10 éves lehettem, hajat mostam rendesen én is, aztán apukám szárította, de olyan volt nekem is, mintha vizes maradna.

Újabb hajmosások és semmi változás… nagy nyomozás árán kiderült, hogy babaolajjal mostam hajat 🤷🏻‍♀️ nem figyeltem a flakont, ugyan olyan volt mint a samponé :D utána jött a fejtörés, hogy mivel szedjük ki… úgy ezer hajmosással később, anyukám kipróbálta a rendes mosogatószert, ami volt otthon és végül az oldotta meg a problémát.

Ha semmi nem segít neked és a hajad továbbra is zsíros hatású, szerintem próbáld ki te is ezt a trükköt, veszíteni nem veszíthetsz rajta semmit.

2021. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!