Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom magamnak jol leborot...

Nem tudom magamnak jol leborotvalni az intim reszeken, tanacsot kertem az egyik baratnomtol es o azt mondta, hogy szivesen megcsinalja nekem. De en elegge szegyellnem ezt. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A punci reszt annyira nem is szegyellnem, de a popsilyukamnal igen. Nekem oda is no elegge a szor es utalom, de onnan tudom a legnehezebben leszedni. A puncimat mar tobbszo latta, szoktunk mesztelenul is lenni egymas elott neha, de a lyukamat sose latta, hiszen azt ha nem mutatom meg neki direkt, akkor nincs hogy lassa. Szerintetek alaptalan a felelmem? A masik dolog amiert felek az az, hogy kicsit bi nek tartom magam es felek, hogy eszreveszi, hogy felizgat a helyzet. Lanyok, a ti eletetekben volt ilyesmi?

2021. okt. 4. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ha azt mondta megcsinálja akkor a barinőd sem teljesen hetero 😂
2021. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Meg egy kerdes, amit fix, hogy nem no irt…
2021. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
84%
He? Láttátok már egymást meztelenül, az nem izgatott, de az hogy a segglyukad látja már izgatna? Hmm.. Szerintem nincs vele gond, de egyedül is “karbantarthatod” magad, nem kell hozzá nagy tudomány.
2021. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ennyire életképtelen vagy hogy nem tudod saját magad leborotválni?
2021. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

4

Vagy csak kövér

2021. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi szoktuk egymásnak a barátnőmmel,még ha fura is.l.
2021. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kérd meg a párodat, szerintem az is teljesen vállalható.
2021. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
lyukamat 😂
2021. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!