Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 'fokozatos' vágástól egyenes...

A 'fokozatos' vágástól egyenes marad a haj?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:

[link]

[link]


Nekem alapból teljesen egyenes hajam van, csak a végek fordulnak ki. Ilyen vágástól a rövidebb végek is ide-oda fognak fordulni vagy egyenesek maradnak? (vasalás nélkül persze) 16l


2010. szept. 1. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem írtó egyenem hajam van,levágattam ilyenre,azóta hullámos:D szóval hajvasaló nélkül nem áll meg így,csak ha egyenesre szárítod 16/l
2010. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyenes* bocs
2010. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem egyenes maradt már vagy 2 éves lépcsősre van vágva a hajam és mindenki kérdezi h. vasalom-e.SOha nem vasaltam.Max 1x.Hajvasalóm sincs. : ) direkt nem vetetek.

Mert nincs rá szükségem ;) Igazából hajtól függ.Lehet neked nem lenne nyíl egyenes. (nekem se az)

2010. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem!Nekem sem maradt meg!Minden reggel min.10 perccel korábban kelek hogy kitudjam vasalni legalább úgy hogy ne legyen nagyon hullámos!Nekem pl nem göndör lett hanem csak hullámos de nagyon!Hidd el tuti nem fog megmaradni!!!!
2010. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!